Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować wszystkie problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

szafka na buty

Problematyka mebli jest dziś atrakcyjna dla wszystkich właścicieli mieszkań, biur ...